firma
oferta
galeria
kontakt
REKLAMA WIZUALNA
POLIGRAFIA
OKLEJANIE POJAZDÓW
ODZIEŻ REKLAMOWA
GADŻETY REKLAMOWE
REKLAMA TV
STRONY I BANNERY WWW

Banery i siatki mesh:

Baner reklamowy to najtańsza forma reklamy wizualnej. Umieszczany jest najczęściej na ścianach, budynkach, ogrodzeniach. Banery mają wzmocnione krawędzie poprzez wykończenie za pomocą zgrzewów i oczek lub „rękawów”.

Siatka mesh jest stosowana do ekspozycji dużych powierzchni gdy wymagana jest przepuszczalność światła oraz przepuszczalność powietrza.

Reklamy te są niezawodne i można je wykorzystywać wielokrotnie w różnych miejscach.


Tablice i szyldy reklamowe:

To podstawowe nośniki zewnętrznej reklamy wizualnej. Są niezastąpionymi nośnikami informacji nie tylko reklamowych. Przybierają wiele form - od wolnostojących, po naścienne panelowe. Wykonywane są różnymi technikami. Mogą być wyklejone lub drukowane, w zależności od Państwa potrzeb i wizji.

Do wykonania tych nośników możemy zastosować różnego rodzaju podłoża: plexi, pcv twarde lub spienione, blachę ocynkowaną lub aluminiową. Służymy pomocą w pozyskaniu gruntów, wszelkich zezwoleń i formalności potrzebnych do zamieszczenia reklamy, prowadzimy dokumentację techniczną, itp.

Jesteśmy dystrybutorem specjalnych, przydrzwiowych tabliczek izraelskiego producenta systemów wystawienniczych.


Billboardy:

To duże tablice informacyjne, umieszczane głównie na budynkach lub specjalnych konstrukcjach. Wyklejane są najczęściej specjalnym papierem. Przeznaczone są do krótkich, kilkumiesięcznych kampanii reklamowych.

Służymy pomocą w organizacji krótkoterminowych kampanii bilbordowych


Witryny sklepowe:

Wiemy, że witryny sklepowe muszą przyciągnąć klientów, dlatego każdy z naszych projektów tworzony jest zgodnie z tą myślą. Projektujemy barwne grafiki wykorzystując do tego folię monomeryczną (by całkowicie zasłonić wnętrze), bądź folię okienną „one way vision” - dzięki jej dziurkowanej strukturze światło w 50% dociera do środka budynku.


Litery przestrzenne:

Litery wykonane ze styroduru stanowią bardzo efektywny sposób prezentacji firmy, której zależy na podniesieniu swojego prestiżu. Chętnie pomagamy w doborze grubości materiałów, wielkości napisu, rodzaju lica. Pomalowany napis możemy wykończyć licem z dibondu, PCV I folii monomerycznej, czy plexi. Reklamę tą stosuje się na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.


Reklama świetlna:

  • Kasetony z plexi - to jedne z najbardziej znanych form reklamy świetlnej. Prosta budowa a zarazem efektowny wygląd stanowią o jego popularności. Kasetony moga być jednostronne - montowane np. do ściany, lub dwustronne tzw. chorągiewek
  • Kasetony z winylu - Kasetony z elastycznym licem pozwalają na wykonanie dużo większej reklamy niż lico z plexi, nie odkształcają się pod wpływem warunków atmosferycznych, mają jednolitą, gładką powierzchnie