Wymiary kalendarza: 310 x 690 mm
Nakład: od 50 sztuk

Główka kalendarza:
 • Wymiary: 310 x 210 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 200g
 • Folia: błysk jednostronnie
 • Wypukła: kaszerowana, z gąbką introligatorską


 • Kalendaria:
 • Wymiary: 290 x 145 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Offset 80g
 • 3 kalendaria jednomiesięczne (na miesiąc obecny, poprzedni i następny
 • Okienko - wskazujące aktualną datę • Opis produktu
  Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną wypukłą główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Główka dzięki, zabiegowi kaszerowania nabiera efektu wypukłości.Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.  Wymiary 310x690 mm (po rozłożeniu)
  Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


  Główka kalendarza
  Główka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę i zwiększa trwałość główki. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Główka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną główką umieszczana jest gąbka introligatorska, nadająca efekt wypukłości główki. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.


  Plecki kalendarza
  Plecki wykonane są z kartonu o gramaturze 250g/m2. Dodatkowo zadrukowane są neutralnie szarą farbą Pantone co podnosi ich estetykę. Szary zadruk pasuje do każdej wersji kolorystycznej główki. Główka klejona jest z pleckami mocną taśmą klejącą.


  Kalendarium
  Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego mięsięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imienianach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.  Opcja - kalendarium personalizowane
  Istnieje także możliwość wyboru kalendariów personalizowanych, w pełnym kolorze gamy CMYK, na podstawie indywidualnego projektu. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie kalendarza do swoich potrzeb i pomysłów. Konieczne jest jednak dostarczenie prawidłowo przygotowanych projektów kalendarium dla każdego miesiąca.  Opakowanie w cenie:
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.

  Waga produktu - 100 szt. - 26 kg