Kalendarz:
 • Wymiary kalendarza: 235 x 458 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 250g
 • Folia: błysk jednostronnie

 • Kalendarium:
 • Wymiary: 210 x 195 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Offset 80g
 • Kalendarium trzymiesięczne (na miesiąc obecny, poprzedni i następny

 • Nakład: od 50 sztuk


  Opis produktu
  Kalendarz MINI w powiększonej wersji, z dodatkową przestrzenią na elementy reklamowe. Kalendarz ten zamawiany jest przez klientów ze względu na stosunkowo mały, poręczny wymiar - często bowiem dla pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego brakuje miejsca na ścianie. Indywidualny zadruk na główkce o większej powierzchnii pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę firmy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to praktyczne rozwiązanie w każdej firmie.  Wymiary 235x335mm
  Bardzo praktyczny wymiar kalendarza - idealny kalendarz dla osób którym brakuje miejsca na powieszenie pełnowymiarowego kalendarza trójdzielnego.

  Główka/Plecki kalendarza
  Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Główka drukowana jest na kartonie 250g/m2 Druk na tym papierze gwarantuje bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowoi główka jest foliowania folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zwiększa też trwałość główki i chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Główka kalendarza jest jednocześnie jego pleckami - do główki przytwierdzane jest kalendarium - za pomocą taśmy klejącej. W górnej częsci główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.  Kalendarium
  Kalendarz posiada 3 - miesięczne kalendarium (na poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego mięsięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imienianach.
  Opcja - kalendarium personalizowane
  Istnieje także możliwość wyboru kalendariów personalizowanych, w pełnym kolorze gamy CMYK, na podstawie indywidualnego projektu. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie kalendarza do swoich potrzeb i pomysłów. Konieczne jest jednak dostarczenie prawidłowo przygotowanych projektów kalendarium dla każdego miesiąca.  Nakład 50 szt.
  Nakład 50 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy.

  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.

  Waga produktu (100szt.) - 15 kg