Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarze_ksiazkowe_b5.php on line 2Kalendarze książkowe z miękką, miłą w dotyku okładką to ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować sobie czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza.

 • Format B5 (170x230mm)
 • 72 karty
 • 4+0 full kolor CMYK
 • Papier kreda błysk 200g
 • Folia błysk jednostronnie
 • Folia błysk zwiększa trwałość kalendarza, ożywia kolory i nadaje mu ekskluzywny wygląd
 • 20/50/100 sztuk • Okładka
  Okładka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
  Dodatkowo okładka foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza okładkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV.
  Okładkę drukujemy na papierze kredowym 200g/m2. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną przednią okładką umieszczana jest gąbka introligatorska, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypukłości. Nadaje to kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu i sprawia, że jest miły w dotyku.

  Kalendarium
  Kalendarium składa się z 72 kart wydrukowanych na papierze offsetowym 80g/m2.
  Wkładki kalendarza są w kolorze kremowym. Na tylnej wkładce umieszczone są dodatkowe mapy polskich miast.
  Układ kalendarium jest tygodniowy - na 2 sąsiadujących kartach rozmieszczone zostało 7 dni tygodnia z miejscem na zrobienie notatek. Dolne rogi kartek można dzięki ich perforacji łatwo oderwać, a co za tym idzie błyskawicznie otworzyć kalendarz na stronie z aktualną datą. Dodatkowo kalendarze posiadają zakładkę wykonaną ze wstążki.
  W kalendarzu znajduje się miejsce na wpisanie danych osobowych, dzięki czemu nie istnieje problem z identyfikacją właściciela. Umieszczone są także zawsze przydatne informacje o numerach kierunkowych krajowych oraz międzynarodowych, kalendarium i plan roku bieżącego oraz następnego, wykaz dni świątecznych i popularnych, kalendarz stuletni, daty imienin, schemat stref czasowych. Jeżeli przyjdzie nam nocować w obcym mieście można skorzystać ze spisu wybranych hoteli w Polsce. Standardowo na końcu kalendarza znajduje się miejsce na zapisanie kontaktów w skorowidzu oraz miejsce na ważne notatki.
  Waga produktu 20 szt. - 6 kg, 50 szt. - 14,5 kg, 100 szt. - 28,5 kg
  Waga jednej sztuki - 280g