Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarze_ksiazkowe_a5.php on line 2Kalendarze książkowe z miękką, miłą w dotyku okładką to ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować sobie czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza.

 • Format A5 (148x210mm)
 • 184 karty
 • 4+0 full kolor CMYK
 • Papier kredowy 200g
 • Folia błysk jednostronnie
  Folia błysk zwiększa trwałość kalendarza, ożywia kolory i nadaje mu ekskluzywny wygląd
 • 20/50/100 sztuk
 • Okładka
  Okładka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
  Dodatkowo okładka foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza okładkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV.
  Okładkę drukujemy na papierze kredowym 200g/m2. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną przednią okładką umieszczana jest gąbka introligatorska, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypukłości. Nadaje to kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu i sprawia, że jest miły w dotyku.


  Kalendarium
  Kalendarium składa się z 184 kart wydrukowanych na wysoko bielonym papierze offsetowym 80g/m2.
  Wkładki kalendarza są w kolorze białym.

  Oprócz sobót i niedziel, które są umieszczone razem, każdy dzień miesiąca to osobna strona. Żadne ważne spotkanie nie umknie uwadze dzięki możliwości zapisania notatki o nim przy liczbie odpowiadającej danej godzinie.

  Dolne rogi kartek można dzięki ich perforacji łatwo oderwać, a co za tym idzie błyskawicznie otworzyć kalendarz na stronie z aktualną datą. Dodatkowo kalendarze posiadają zakładkę wykonaną ze wstążki.

  Kolejne miesiące oznaczone są kolorowym, naprzemiennym nadrukiem na krawędziach stron, co ułatwia otwarcie kalendarza w wybranym miejscu.

  W kalendarzu znajduje się miejsce na wpisanie danych osobowych, dzięki czemu nie istnieje problem z identyfikacją właściciela. Umieszczone są także zawsze przydatne informacje o numerach kierunkowych krajowych oraz międzynarodowych, kalendarium i plan roku bieżącego oraz następnego, wykaz dni świątecznych i popularnych, kalendarz stuletni, daty imienin, schemat stref czasowych. Standardowo na końcu kalendarza znajduje się miejsce na zapisanie kontaktów w skorowidzu oraz miejsce na ważne notatki. Kalendarz posiada również 8 map (mapa Polski i Niemiec, oraz największych miast polskich).

  Waga produktu 20 szt. - 10 kg, 50 szt. - 25 kg, 100 szt. - 50 kg
  Waga jednej sztuki - 480g