Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarze_biurkowe.php on line 2
Kalendarz:
 • Wymiary kalendarza: 130 x 90 mm
  (po złożeniu)
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 300g
 • Folia: błysk jednostronnie • Kalendarium:
 • Wymiary: 115 x 68 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna
 • Papier: Offset 80g
 • Kalendarium 12-kartkowe, jednomiesięczne

 • Nakład: od 500 sztuk
  Opis produktu:
  Kalendarz Biurkowy - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Optymalna ilość 500 szt. oraz atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na wielu biurkach kontrahentów. Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza. Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego

  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy. Podstawa kalendarza drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów. Podstawa dodatkowo jest foliowana folią błysk., co dodatkowo wzbogaca i ożywia kolorystykę projektu. Foliowanie zabezpiecza też podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie. Samo składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.


  Kalendarium
  Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w standardowej kolorystyce czerwono-czarnej.  Opcja bez kalendarium - prezenter biurkowy
  Prezenter biurkowy bez kalendarium możesz postawić w restauracji, kawiarni, przy okienku kasowym lub w biurze - wszędzie tam gdzie potencjalny klient spędza więcej niż chwilę i możesz skutecznie przyciągnąć jego uwagę informacją o promocji, chwytliwym hasłem i ciekawym projektem. Prezenter / stand reklamowy jest w tym wypadku znakomitym nośnikiem reklamy.
  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu (500szt.) - 9 kg