Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_standard_plus.php on line 2
Wymiary kalendarza: 310 x 755 mm
Nakład: od 50 sztuk

Główka kalendarza:
 • Wymiary: 310 x 200 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 250g
 • Folia: błysk jednostronnie


 • Dodatkowe miejsce reklamowe
 • Wymiary: 310 x 75 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 250g
 • Folia: błysk jednostronnie


 • Kalendaria:
 • Wymiary: 290 x 145 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Offset 80g
 • 3 kalendaria jednomiesięczne (na miesiąc obecny, poprzedni i następny
 • Okienko - wskazujące aktualną datę

 • Nakład: od 50 sztuk

  Opis kalendarza
  Klasyczny kalendarz trójdzielny z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Dodatkowo całe plecki zadrukowane są neutralnym szarym kolorem podnoszącym estetykę plecków kalendarza. Kalendarz posiada specjalną doklejkę pod kalendariami, dzięki czemu zyskuje dodatkową powierzchnię reklamową  Wymiary 310x755 mm (po rozłożeniu)
  Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.


  Główka kalendarza
  Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
  Główka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolory. Foliowanie zabezpiecza też główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.


  Dodatkowa reklama pod kalendarium (wymiar 310x75mm)
  Pod kalendarium znajduje się doklejane do plecków miejsce na dodatkową reklamę. Wymiary doklejki -310mm x 75mm.
  Technika druku i wykończenie doklejki jest identyczne jak główki kalendarza (karton 250g/m2, zadruk full kolor, foliowanie folią błysk). Doklejka reklamowa sklejona jest z pleckami kalendarza taśmą klejącą.  Plecki kalendarza
  Plecki wykonane są z kartonu o gramaturze 250g/m2. Dodatkowo plecki zadrukowane są neutralnie szarą farbą Pantone co podnosi estetykę plecków. Szary zadruk pasuje do każdej wersji kolorystycznej główki. Plecki kalendarza sklejane są z główką mocną taśmą klejącą. Dodatkowo powierzchnia klejenia główki z pleckami jest delikatnie perforowana. Zapewnia to bardzo dobre sklejenie tych elementów.


  Kalendarium
  Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych tekturowych pleckach. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendaria przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego mięsięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imienianach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.


  Opcja - kalendarium personalizowane
  Istnieje także możliwość wyboru kalendariów personalizowanych, w pełnym kolorze gamy CMYK, na podstawie indywidualnego projektu. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie kalendarza do swoich potrzeb i pomysłów. Konieczne jest jednak dostarczenie prawidłowo przygotowanych projektów kalendarium dla każdego miesiąca.  Koperta gratis
  Do każdego kalendarza gratis dodajemy białą kopertę. Jest ona dopasowana wymiarami do złożonego kalendarza. Tak zapakowany kalendarz gotowy jest do wysłania pocztą lub wręczenia klientowi.  Nakład 50/100 szt.

  Nakład 50/100 sztuk to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.

  Waga produktu (100szt.) - 27 kg