Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_personalizowany.php on line 2

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_personalizowany.php on line 11

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_personalizowany.php on line 20

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_personalizowany.php on line 29

Kalendarz:
 • Wymiary kalendarza: 150 x 150 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 300g
 • Folia: błysk jednostronnie


 • Kalendarium:
 • Wymiary: 150 x 130 mm
 • Kolorystyka:4+4 w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Kreda 200g
 • Kalendarium: 12 kartkowe, każda kartka kalendarza może być zupełnie osobnym projektem


 • Nakład: od 50 sztuk
  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana w pełnym kolorze(CMYK). Pozwala to na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 300g , co zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość podstawy. Podstawa kalendarza jest od spodu bigowana i łączona od góry za pomocą spirali, razem z kalendarium. Kalendarze wysyłane są do Państwa już w formie złożonej, wystarczy zagiąć ich podstawę od spodu w miejscu bigowania i postawić kalendarz na biurku


  Kalendarium personalizowane
  Z podstawą kalendarza łączone są za pomocą spirali poszczególne kartki 12-kartkowego kalendarium. Każda z nich może prezentować zupełnie inny projekt - osobny dla każdego z miesięcy. Inny może być więc również sam sposób przedstawienia kalendarum i ilość informacji umieszczona na każdej z kartek. Inwencja i pomysł leżą już po stronie projektanta, my nie dajemy w tym miejscu żadnych ograniczeń. Należy tylko zmieścić się w ramach wymaganego formatu kalendarium: 150 x 130 mm. W porównianiu z innymi kalendarzami biurkowymi z naszej oferty, kalendaria personalizowane drukowane są na wysokim jakościowo papierze kredowym o gramaturze 200g. Gwarantuje to najwyższej jakośći odwzorowanie i nasycenie kolorów. Dzięki temu również kolorysytka kalendarium w niczym nie będzie ustępować kolorom na podstawie kalendarza. Karki kalendarium łączone są z podstawą u góry za pomocą srebrnej spirali.
  Opakowanie w cenie:
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu - 100 szt. - 8 kg