Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/kalendarz_maxi.php on line 2Kalendarz:
 • Wymiary kalendarza: 310 x 855 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 250g
 • Folia: błysk jednostronnie

 • Kalendarium:
 • Wymiary: 290 x 145 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Offset 80g
 • 3 kalendaria jednomiesięczne (na miesiąc obecny, poprzedni i następny
 • Okienko - wskazujące aktualną datę


 • Nakład: od 50 / 100 sztuk  Opis kalendarza
  Kalendarz trójdzielny Maxi to duża powierzchnia przeznaczona na reklamę Twojego klienta. Główka kalendarza, jak i plecki w całości przeznaczone są pod indywidualny zadruk full kolor ! Miejsce na reklamę to nie tylko główka jak w klasycznym kalendarzu trójdzielnym, ale również przestrzeń pomiędzy kalendariami jak i na dole - pod kalendariami. Kalendarz oferujemy w tym sezonie w dwóch wersjach: klejonej i spiralowanej Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkiem wskazującym aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.


  Wymiary 310x855 mm (po rozłożeniu)
  Wymiar MAXI - bardzo duża powierzchnia przeznaczona pod nadruk reklamowy. Kalendarz z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

  Kalendarz - główka i plecki
  Kalendarz posiada bardzo dużą powierzchnię pod nadruk reklamowy - całą główkę, powierzchnię pomiędzy kalendariami, oraz powierzchnię poniżej kalendariów. Główka z pleckami drukowana jest na kartonie Alaska 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowo główka i plecki foliowane są folią błysk, która zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza też i zwiększa trwałość kalendarza. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Całość zadrukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy (tylko wersja klejona). Na górze kalendarza umieszczony jest otwór, umożliwiający powieszenie kalendarza.


  Wersja klejona
  Główka w tym przypadku stanowi integralną część z pleckami kalendarza. Plecki kalendarza składają się z dwóch elementów klejonych taśmą klejącą pod pierwszym kalendarium. Klejenie dwóch części plecków jest praktycznie niewidoczne.


  Wersja spiralowana
  W przypadku wersji spiralowanej kalendarz składa się z 3 osobnych części: główki oraz dwóch pozostałych części. Wszystkie elementy łączone są razem ze sobą za pomocą spirali.

  Kalendarium
  Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria. Standardowo drukowane są one na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendaria przytwierdzane są do kalendarza - w zależności od wybranej wersji - za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej lub spirali.Oprócz standardowego mięsięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imienianach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.  Opcja - kalendarium personalizowane
  Istnieje także możliwość wyboru kalendariów personalizowanych, w pełnym kolorze gamy CMYK, na podstawie indywidualnego projektu. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie kalendarza do swoich potrzeb i pomysłów. Konieczne jest jednak dostarczenie prawidłowo przygotowanych projektów kalendarium dla każdego miesiąca.  Nakład 50 / 100 szt.
  Nakład 50 / 100 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.


  Koperta gratis
  Do każdego kalendarza gratis dodajemy białą kopertę. Tak zapakowany kalendarz gotowy jest do wysłania pocztą lub wręczenia klientowi.


  Opakowanie w cenie
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.

  Waga produktu (100szt.) - 30 kg