Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/7_planszowe_a5.php on line 2

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/7_planszowe_a5.php on line 11

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/7_planszowe_a5.php on line 20

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/7_planszowe_a5.php on line 29
 • Wymiary kalendarza: 148 x 210 mm (A5)
 • Druk: 4/4 full kolor CMYK
 • Papier: Kreda błysk 200g
 • Spiralowany: srebrna spirala, z zawieszką


 • Nakład: od 50 sztuk

   
  Opis produktu
  Popularny i powszechnie używany kalendarz spiralowany w niewielkim formacie A5. Zawieszony w widocznym miejscu będzie nie tylko jego ozdobą, ale również znakomitą formą reklamy. Każda karta zadrukowana jest z obu stron, na których zamieszczone są kalendaria na dwa kolejne miesiące. Wraz z kartą tytułową - w sumie 7 dwustronnie zadrukowanych plansz na których, oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz wykonany jest na wysokiej jakości papierze kredowym błysk, co gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne.


  Kartki kalendarza
  Kartki kalendarza zadrukowane są w pełnym kolorze (CMYK) z obu stron. Pozwala to na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Poszczególne kartki łączone są za pomocą srebrnej spirali. Każda z nich może prezentować zupełnie inny projekt - osobny dla każdego z miesięcy, np. różnorodne zdjęcia. Inwencja i pomysł leżą już po stronie projektanta, my nie dajemy w tym miejscu żadnych ograniczeń. Należy tylko zmieścić się w ramach wymaganego formatu kalendarza: 148 x 210 mm. Kartki drukowane są na wysokim jakościowo papierze kredowym błysk o gramaturze 200g. Gwarantuje to najwyższej jakośći odwzorowanie i nasycenie kolorów.  Opakowanie w cenie:
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu - 100 szt. - 6,5 kg