Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/14_planszowe_a4.php on line 2

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/14_planszowe_a4.php on line 11

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/14_planszowe_a4.php on line 20

Warning: Undefined array key "dzial3" in /home/virtualki/102557/noname/druk/14_planszowe_a4.php on line 29
 • Wymiary kalendarza: 210 x 297 mm (A4) x 2
 • Druk: 4/4 full kolor CMYK
 • Papier: Kreda błysk 200g
 • Spiralowany: srebrna spirala, umieszczona pośrodku kalendarza


 • Nakład: od 50 sztuk   
  Opis produktu
  Kalendarz spiralowany po środku w podwójnym formacie A4. Zawieszony w widocznym miejscu będzie nie tylko jego ozdobą, ale również znakomitą formą reklamy. Każda karta zadrukowana jest z obu stron, na których znajdują dwa kolejne miesiące. Wraz z kartą tytułową - w sumie 14 plansz na których, oprócz kalendarium można umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz wykonany jest na wysokiej jakości papierze kredowym błysk, co gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne. Wieszamy go korzystając z otworu zamieszczonego na każdej karcie.


  Kartki kalendarza
  Kartki kalendarza zadrukowane są w pełnym kolorze (CMYK) z obu strony. Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Poszczególne kartki łączone są za pomocą srebrnej spirali, która jest umieszczona "wewnątrz" kalendarza. Każda z kart może prezentować zupełnie inny projekt - osobny dla każdego z miesięcy, np. różnorodne zdjęcia. Inwencja i pomysł leżą już po stronie projektanta, my nie dajemy w tym miejscu żadnych ograniczeń. Należy tylko zmieścić się w ramach wymaganego formatu kalendarza: 210 x 297 mm. Kartki drukowane są na wysokim jakościowo papierze kredowym błysk o gramaturze 200g. Gwarantuje to najwyższej jakośći odwzorowanie i nasycenie kolorów.  Opakowanie w cenie:
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku z tektury falistej. Dodatkowo przesyłka foliowana jest folią stretch zabezpieczającą przed wilgocią.
  Waga produktu - 100 szt. - 36 kg